MENU

Aktualności - Aktualności

Liga Mediów
19 sierpnia 2019

Notowania po 26 dniach wyścigowych.

Główne gonitwy dorocznego Dnia Arabskiego, 35. Nagrodę Europy, rozgrywaną po raz ósmy w formule Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Cup, oraz Al Kalediah Poland Cup, wygrały francuskie konie własności Polska AKF: sześcioletni Salam Al Kahlediah i czteroletnia Anood Al Khalediah. Na obu tych arabach zdecydowane zwycięstwa odniósł dżokej Szczepan Mazur, który w sumie w niedzielę wygrał aż sześć z jedenastu rozegranych gonitw!

Zapraszamy do obejrzenia powtórek dzisiejszych gonitw.

Zachęcamy do zapoznania się z ostateczną listą startową gonitwy 3 (HH Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies World Championship IFAHR), uzupełnioną o dosiady amazonek oraz uwzględniającą wycofanie wałacha Albar oraz wycofanie dodatkowe ogiera Mangobei. Poniżej strona z Programu Gonitw:

HH Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies World Championship IFAHR_ok

Zagadkowa Nagroda Europy
17 sierpnia 2019

Niedziela 18 sierpnia będzie Dniem Arabskim na Służewcu. Aż w dziewięciu  z 11 gonitw staną na starcie te piękne i wytrzymałe konie. Będzie co podziwiać i czym się emocjonować.  Najważniejszą jest Nagroda Europy (kat. A, 2600 m, godz. 16.,30), rozgrywana na Torze Służewiec po raz ósmy w ramach światowego cyklu Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Cup.

 

Oceny szans koni na podstawie ich wcześniejszych występów oraz informacji ze stajni. Pierwsza gonitwa o godz. 14.15.

Przewidywania typerów.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń